Şehirdeki hayatınız artık daha kolay…

Catchy, istendiğinde sürücü ve yolcu için konforlu ve pratik bir 2 kişilik araç olarak kullanılabilirken, istendiğinde ise station vagona dönüşerek olağanüstü bir taşıma kapasitesi sunuyor. Bu benzersiz özellik, Catchy'yi sadece bir taşıma aracı değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı ve özgürlük simgesi haline getiriyor. Catchy ile geleceğe yol alın ve mobilite anlayışınızı baştan tanımlayın.

Araç, L6 kategorisinde kullanım için uygundur. 4x2 RWD (arkadan çekiş) ve 4x4 Dört Tekerlekten Çekiş (AWD) seçenekleri bulunmaktadır. En önemli özelliği çok yönlü gövde yapısıdır. Bu, CPEV (Combo Purpose Electric Vehicle) sınıfının yaratıcısıdır.

Özellikler
  • Hırsızlığa Karşı Önleyici Sistem
  • Çarpışma Sensörü
  • Bağlantı Özellikleri
  • Değiştirilebilir Pil

Catchy


6.6 kWh (L6)


Catchy Cargo

6.6 kWh (L6)


Catchy Power

12 kWh

Araç, alçak bir ağırlık merkezi için elektrikli hub motorlara sahip olup, düşük binme ve iniş ile yükleme eşiğine izin verir. Ayrıca, elektronik bir diferansiyel kilidi ve 4x2 ile 4x4 modları arasında geçiş yapabilme yeteneğine sahiptir.

Araç modüler koltuk yapısı ve iç kullanım alanı sayesinde,
  • 1 sürücü +1 yolcu için 2 kişilik kullanım
  • 1 sürücü + kargo kullanımı (110x80x60 ebatlarında yarım euro palet ölçüsü) uluslararası kargo taşımacılığına uygun standart kargo ebadı
  • 1 sürücü + engelli sandalyesi ile kullanım
  • 170x60 cm ebatlarında tek kişilik bir yatağa dönüşebilen modüler koltuk yapısı

CATCHY RENK SEÇENEKLERİ

CATCHY ÖZELLİKLER

GALERİ

Video

OPSİYONEL CATCHY ÖZELLİKLERİ

Bluetooth Hoparlör

Blueethoth hoparlör sistemi kesintisiz iletişim kurmanızı ve dilediğiniz müzik keyfini size sunar.

Smart App

Hotomobil smart yazılım sayesinde sesli komut sistemiyle ışıkları açma kapama follow me özelliğiyle yolunuzu aydınlatma uzakta aracınızı açıp kapatma imkanına sahiptir.

Comfort

Isıtmalı koltuk, elcik ısıtma sayesinde dört mevsim kullanıma uygundur.Zorlu hava koşullarında dahi sizi yalnız bırakmaz.

Adventure Box

Catchy Adventure Box sayesinde kamp ruhuna da sahip olmanızı sağlar.Mobil kamp ocağı,saklama alanları,20 lt harici su,portatif buzdolabı ve ayrıca portatif tenteyi içine almaktadır.

CATCHY TEKNİK ÖZELLİKLER

img
img
img
img