Karavanla Gidilebilecek Harika Lokasyonlar

Karavanla Gidilebilecek Harika Lokasyonlar

Karavanla tatil ve seyahat insanı gerçekten özgür kılan, doğayla iç içe olmasına olanak tanıyan insana insan olduğunu hissetirerek mutlu olmasını sağlayan bir olaydır.

Muhteşem bir doğanın içinde sadece sizin isteklerinize göre şekillenen karavan tatili için Türkiye’nin farklı noktalarındaki en güzel karavan kampı alanlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Karavanla ülkemizdeki harika lokasyonlara gidebilir ve oraları gezerek keşfedebilirsiniz.

Bir gün bir koyda, bir gün bir yamaçta, bir gün bir ormanın yanı başında konaklayarak doğayla bütünleşebilirsiniz.

Karavan ile evinizi her yere götürebilir ve pencerinizi yeşile, maviye doğaya doğru açabilirsiniz.

Düşünün sabah uyanıyorsunuz ve karavanın penceresini açıyorsunuz dışarıdan mis gibi bir orman kokusu veya mis gibi deniz havası geliyor.

Doğanın derinliklerine karavanınızla gidebilir ve oralarda harika bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Muhteşem bir doğanın içinde sadece sizin isteklerinize göre şekillenen karavan tatili için Türkiye’nin farklı noktalarındaki en güzel karavan kampı alanlarını aşağıda bulabilirsiniz:

 • 1)Ada Camping Cunda

  Cunda (Alibey) Adası tarihinden, lezzetlerine, koylarından, evlerine kadar oldukça özel bir ada demek yanlış olmaz. Dar ara sokaklarda bulunan evlerin mimarisi, kiliseler, restore edilmiş kafeler - barlar, iskele karşısındaki Taş Kahve’nin muazzam yükseklikteki tavanı, evlerin camlarındaki rengarenk çiçekleriyle Cunda ziyaretçilerine can alıcı bir atmosfer sunuyor.

 • 2)Yedigöller

  Yeşilin ve ormanın cennet kadar güzel olduğu, bol bol temiz oksijen alabileceğiniz, harika doğa fotoğrafları çekebileceğiniz bir lokasyon olan Bolu Yedigölleri size kesinlikle tavsiye ederiz.

  Gidenlerin ve orada konaklayanların mest olduğu Bolu Yedigöller adeta cennetten bir köşedir.

  Kendinizi kartpostallardaki o masmavi göllerin ve yemyeşil ormanların resmedildiği bir hayal dünyasında gibi hissedeceksiniz.

  Birbirinden güzel kuş cıvıltıları, binlerce çeşit çiçek ve bitki örtüsü arasında harika bir tatil yapabilirsiniz.

 • 3) Kapadokya

  Karavanla gidilecek ve gezilebilecek harika yerlerden birisi de Kapadokya'dır.

  Eşsiz manzarası ve harika konaklama yerleri ile mükemmel bir tatil seni bekliyor.Karavanla konaklayabileceğin Kaya Camping harika bir seçim olacaktır.

  İçinde yüzme havuzu ve spor salonu da bulunmaktadır.Kişi başı 55 tl'ye rahat bir şekilde karavanla konaklama yapabilirsiniz.

  Ayrıca Kapadokya'da düzenlenen balon turlarına da katılarak metrelerce yüksekten manzaraya bakabilir ve harika doğa fotoğrafları çekebilirsiniz.

  Kapadokya günümüzle geçmişi iyi harmanlamış harika bir tatil yöresidir. Siz de karavanınızla burada harika bir tatile imza atabilir, sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

 • 4) Borçka Karagöl Artvin

  Borça Karagöl Artvin ilimizin mükemmel doğa harikası yörelerinden biridir.

  Burada karavanınızla konaklayarak muhteşem bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz bu güzel yöreye aşık olacaksınız.

  Bu tabiat parkı içinde karavan konaklama kampları bulunmaktadır.İçinde restorant, temiz su, tuvalet ve market bulunan bu kamplar oldukça uygun fiyattan hizmet vermektedir.

  Buradaki kamplardan elektrik ve temiz su ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

  Bu mükemmel yörede doğayla başbaşa yürüyüşler yapabilir ve kendinizi dinlenmiş, rahatlamış hissedebilirsiniz

 • 5) Gökçeada

  Gökçeada karavanla kamp yapmak için harika bir seçim olacaktır.Burada su altı dalışı, kitesurf ya da windsurf yaparak mükemmel bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

  Gökçeada içinde ugun fiyatlı kamp alanları bulunmaktadır.Bunlardan bir tanesinde karavanınızla konaklayabilir ve her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

  Gökçeada karavan kamplarına yerli yabancı pek çok karavancı gelerek tatillerini yapmaktadırlar.

  Gökçeada denizi ve ormanıyla mutlaka karavanla gitmeniz görmeniz gereken lokasyonların içinde baş sıralarda gelmektedir.

 • 6) Salda Gölü

  Salda gölü ülkemizin incisi olup, cennet köşelerinden bir tanesidir. Maldivleri aratmayan görüntüsü ile son zamanlarda oldukça popüler bir yer haline gelmiştir.

  Gölün etrafında harika bir şekilde konaklayabilirsiniz.Akşamları biraz sert esen rüzgar sayesinde hava sıcaklığı düşmektedir.

  Yanınızda akşamları üşümemek için kalın kıyafetler ve battaniye olmasını tavsiye ederiz.

  Salda gölü etrafında su yılanları bulunmaktadır.Bunlara ayrıca dikkat etmenizi karavanın kapı ve pencerelerini geceleri açık bırakmamınızı tavsiye ederiz.

  En son haberlerde Marsın yüzey şekillerine çok benzediği Nasa tarafından söylenen Salda gölü, size mükemmel bir karavan tatili yapma imkanı sunmaktadır.

 • 7) Hisar Önü Evcan Camping

  Kamp alanımız tamamen okaliptus ağaçları ile kaplıdır ve denizle arasında mesafe yoktur. Sahilimiz, Türkiye’de pek nadir görülen kırmızı kuma sahiptir. Deniz içerisinde asla yosun bulunmayıp taşlık ve kayalık yoktur. Deniz derinliği 20 metre sonra başlar. Bu sebepten çocuklarınızın sahilde ve denizde oynamasına rahatlıkla izin verebilirsiniz.

 • 8)Önder Camping Kuşadası

  Kuşadası doğal güzellikleriyle ve etkileyici manzaralarıyla kampçıların en çok ziyaret ettiği yerler arasında. Önder Camping merkezi konumu ve her türlü konaklama seçeneği ile kampçıların beklentilerine cevap veren bir cennet.

 • 9)Akyaka Orman Kampı

  Kalabalıktan kaçıp sığınabileceğiniz küçük bir kasaba burası. Kendi karavanınızla veya çadırınızla kalabilirsiniz.

 • 10)Gargara Kamp Asos

  Oksijen deposu olan Kazdağları'nın eteğinde Küçükkuyu Assos sahil yolu üzerinde denize sıfır. Zeytin, incir ve nar ağaçlarıyla kaplı kamp alanında bir karavanın ihtiyaci olan herşey mevcut. Assos'un berrak sularında yüzmek için konumu mükemmel.

 • 11)Azmakbaşı Camping

  Muğla'nın Akbük Koyunda yer alan kamp, göl ve deniz manzarasını beraber barındırıyor. Yeşilin arasına adeta sızıvermiş bu işletmeye ister kendi çadırınızla gelin isterseniz çadırsız.

 • 12)Kaş Camping

  Club Kaş Camping’in belki de gerçek ev sahipleri kediler, kaplumbağalar, su altındaki bir sürü farklı canlı ve arada bir uğrayan sürpriz ziyaretçileridir. Tavla oynayıp, gölgede bir şeyler içmek isteyebilirsiniz. Veya deniz manzarasıyla sakinleşip, kitap okuyabilirsiniz. Dilediğiniz pek çok aktivite için kampta keyifli yerler bulunmaktadır.

  Karavan kiralamak veya satın almak için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından bizi arayabilir ve siz de bu muhteşem yerleri karavanla gezip tatil yapabilirsiniz.

  Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz...