Karavan Tatili

Karavan Tatili

Özgürlüğüne düşkün,macera ve doğa tutkunlarının ilk tercihi karavan tatili yapmaktır. Karavanla tatile çıkarak özgürce yeni yerler keşfedebilecek,benzersiz deneyimler elde edebileceksiniz.

Tatil anlayışınızı değiştirecek karavan tatiliyle artık daha özgür hissedeceksiniz.

 • Karavan Nereden Kiralanır?

  Hotomobil Online Karavan Kiralama sistemi, piyasa fiyatlarına göre en uygun ve en kaliteli karavan kiralama hizmeti sağlar.

  “Kolay ve güvenli bir şekilde, son teknolojiyi kullanarak Türkiye’de geliştirilmiş online gerçek zamanlı Karavan Rezervasyon Sistemi sayesinde hayal ettiğiniz tatile tek tuşla çıkabilirsiniz. İletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından karavan kiralama hakkında tüm sorularınızı satış ekibimize sorabilirsiniz.

  Hizmet öncesi olduğu kadar hizmet sonrası da müşterilerimize desteklerimiz kesintisiz olarak sürmektedir.

 • Karavan Tatilinde Yanınıza Almanız Gerekenler

  Karavanla tatile çıkarken yanınıza çamaşır ipi, açılır katlanır masa, portatif sandalye, ilk yardım seti, iyi aydınlatan bir fener, uzun ömürlü pil, çok amaçlı çakı, çakmak, sabun, ıslak mendil, plastik tabak, plastik çatal bıçak, tek kullanımlık karton bardak, çöp poşedi, portatif mangal, çok amaçlı örtü, mandal gibi ufak tefek olup gerektiğinde çok işe yarayacak malzemeler alabilirsiniz.

 • Özgürce Tatil Yapın...

  Hotomobil ile ister deniz kenarında ister yemyeşil doğanın içinde uyanın. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanan karavanlarımızla dört mevsim otel konforunda tatil yapabilirsiniz.

  Hotomobil kiralayarak bu harika deneyimi sevdiklerinizle ve ailenizle yaşamanız mümkün.