Kamp Alanları

Türkiyenin En İyi 10 Karavan Kampı

Bir yerlere yetişme telaşının olmadığı ve sadece sizin isteğinize göre şekillenen bir tatil. Türkiye bu konuda şanslı ülkeler arasında çünkü bir çok noktası karavan tatili için elverişli. İşte sizi hemen yola çıkaracak en iyi 10 karavan rotası.

img
img

Ada Camping Cunda

Cunda (Alibey) Adası tarihinden, lezzetlerine, koylarından, evlerine kadar oldukça özel bir ada demek yanlış olmaz. Dar ara sokaklarda bulunan evlerin mimarisi, kiliseler, restore edilmiş kafeler - barlar, iskele karşısındaki Taş Kahve’nin muazzam yükseklikteki tavanı, evlerin camlarındaki rengarenk çiçekleriyle Cunda ziyaretçilerine can alıcı bir atmosfer sunuyor.

Doğanın Özü Borçka Karagöl

Artvin ilinin Borçka ilçesinde bir dağın tepesinde yer alan Karagöl’de bu turistik ve kamp bölgelerinden bir tanesi olarak gözümüze çarpıyor. Borçka Karagöl kamp yapmak için gerçekten de müsait bir yer ve kendisini ziyaret eden bütün insanlara doğal güzelliğin ne demek olduğunu gösteriyor. Borçka Karagöl kamp için uygun bir yer olarak ön plana çıkıyor. Borçka Karagöl’de istediğiniz güzel doğal ormanlara ve harika fotoğraflara erişebilir, güzel insanlarla da bu Borçka Karagöl kamp ziyaretinizi daha da iyi ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz

img
img

Yedigöller Kamp Alanı

Yedigöller kamp alanı diye internette arama yaptığımızda farklı tecrübe edinilmiş bilgiler ve fazlasıyla fotoğraf çıkmaktadır. Ancak bu fotoğrafların hangi göle ait olduğu konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için aşağıda yer alan açıklamalarda göllerin kısa bir açıklaması ve Yedigöller kamp turu etkinliğinize uygunluğu açısından değerlendirilmesi yapılmıştır. Artık kamp yapacağınız sırada istediğiniz gölü ve konumu bulmak daha kolay olacaktır.

Hisar Önü Evcan Camping

Kamp alanımız tamamen okaliptus ağaçları ile kaplıdır ve denizle arasında mesafe yoktur. Sahilimiz, Türkiye’de pek nadir görülen kırmızı kuma sahiptir. Deniz içerisinde asla yosun bulunmayıp taşlık ve kayalık yoktur. Deniz derinliği 20 metre sonra başlar. Bu sebepten çocuklarınızın sahilde ve denizde oynamasına rahatlıkla izin verebilirsiniz.

img
img

Önder Camping Kuşadası

Kuşadası doğal güzellikleriyle ve etkileyici manzaralarıyla kampçıların en çok ziyaret ettiği yerler arasında. Önder Camping merkezi konumu ve hertürlü konaklama seçeneği ile kampçıların beklentilerine cevap veren bir cennet.

Akyaka Orman Kampı

Kalabalıktan kaçıp sığınabilceğiniz küçük bir kasaba burası. Kendi karavanınızla veya çadırınızla kalabilirsiniz.

img
img

Gargara Kamp Asos

Oksijen deposu olan kazdağlarının eteğinde küçükkuyu asos sahil yolu üzerinde denize sıfır. Zeytin incir ve nar ağaçlarıyla kaplı kamp alanında bir karavanın ihtiyaci olan herşey mevcut. Assos'un berrak sularında yüzmek için konumu mükemmel.

Kapadokya Kaya Kamping

Türkiyedeki en güzel en donanımlı karavan ve kamp alanlarından biri. Soner Ertuğrul:"Kapadokyanın tarihi güzelliklerini şarap mahzenlerini eşsiz günbatımını sabahın erken saatlerinde balonların kalkışlarını izlemek muhteşem."

img
img

Azmakbaşı Camping

Muğla'nın akbük koyunda yer alan kamp, göl ve deniz manzarasını beraber barındırıyor. Yeşilin arasına adeta sızıvermiş bu işletmeye ister kendi çadırınızla gelin isterseniz çadırsız.

Kaş Camping

Club Kaş Camping’in belki de gerçek ev sahipleri kediler, kaplumbağalar, su altındaki bir sürü farklı canlı ve arada bir uğrayan sürpriz ziyaretçileridir. Tavla oynayıp, gölgede bir şeyler içmek isteyebilirsiniz. Veya deniz manzarasıyla sakinleşip, kitap okuyabilirsiniz. Dilediğiniz pek çok aktivite için kampta keyifli yerler bulunmaktadır.

img