Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1998 yılında ticaret hayatına atılan firma ortakları tarafından; geçmişteki motosiklet satış, servis, ekipmanlı araç ve üstyapı üretimi konularındaki bilgi birikimleri doğrultusunda kurulan RESTAR OTOMOTİV TURİZM SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 2015 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Kuruluşundan itibaren; dünyada sepetli motosikletlerin en köklü markası olan URAL motosikletinin Türkiye satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Söz konusu faaliyetleri doğrultusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya' da bulunan 4 bayilikleri ile birlikte 7 bölgede bulunan servis ağı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Dört yıldan uzun bir süredir devam eden tasarım, geliştirme ve test sürecinin sonunda ortaya çıkan HOTOMOBİL; %100 yerli sermaye, tasarım ve üretim ile doğmuştur.

HOTOMOBİL RESTAR A.Ş. nin tescilli markası olup ayrıca ürün; Türkiye ve Avrupa Birliği ülkeleri genelinde tasarım ve teknolojik olarak patent ile tüm yasal çerçevelerde koruma altındadır.

RESTAR A.Ş. ürünlerle ilgili fiyat ve teknik donanım konularında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Belgelerimiz

Karavan Kiralama Belgeleri

Marka Tescil

Belgemiz
Karavan Kiralama Belgeleri

Faydali Model

Belgemiz
Karavan Kiralama Belgeleri

ISO 10002

Belgemiz
Karavan Kiralama Belgeleri

Belgemiz
Karavan Kiralama Belgeleri

ISO 9001

Belgemiz

Gladiator Pick-up Karavan

Karavan Kiralama

İstanbul Karavan Kiralama

Hotomobil

Pick-up Karavan

Ronin MotoKaravan

Ronin XL MotoKaravan

Freedom MotoKaravan

Reviva Camper Karavan

Troy Çekme Karavan

Mohican Çekme Karavan