Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1998 yılında ticaret hayatına atılan firma ortakları tarafından; geçmişteki motosiklet satış, servis, ekipmanlı araç ve üst yapı üretimi konularındaki bilgi birikimleri doğrultusunda kurulan RESTAR OTOMOTİV TURİZM SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 2015 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Kuruluşundan itibaren; dünyada sepetli motosikletlerin en köklü markası olan URAL motosikletlerin ve yine Retro motosikletlerin köklü markası ROYAL ENFIELD motosikletlerin Türkiye satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Söz konusu faaliyetleri doğrultusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya' da bulunan 4 bayilikleri ile birlikte 7 bölgede bulunan servis ağı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Dört yıldan uzun bir süredir devam eden tasarım, geliştirme ve test sürecinin sonunda ortaya çıkan HOTOMOBİL; %100 yerli sermaye, tasarım ve üretim ile doğmuştur.

HOTOMOBİL RESTAR A.Ş. nin tescilli markası olup ayrıca ürün; Türkiye ve Avrupa Birliği ülkeleri genelinde tasarım ve teknolojik olarak patent ile tüm yasal çerçevelerde koruma altındadır.

RESTAR A.Ş. ürünlerle ilgili fiyat ve teknik donanım konularında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Belgelerimiz

img

Marka Tescil

Belgemiz
img

Faydali Model

Belgemiz