Neden HOTOMOBİL?

Deneyimli Ekibimiz

Değişen dünyanın ihtiyaçlarini karşılamak adına yola çıkmış bir ekibiz. Ana hedefimiz; enerji, tutku ve deneyimimiz ile hayatınızı kolaylaştıracak ürün ve hizmetler sunmak.


Özgün ve Teknolojik Tasarım

Lüks, konforlu ama herşeyden önce son teknolojiyi farklı tasarımlar ile birleştirdiğimiz karavanlarımız; hayatın her anında tarzı ile farkını ortaya koymak isteyenler için üretilmiştir.

Hizmet Anlayışımız

Uzman olduğunuz bir hobiniz veya özel ekipman gereksinimleriniz mi var? Hotomobilinizi kendi amaçlarınıza ve tatil gereksinimlerinize göre uyarlamanıza yardımcı olacak; isteğe bağlı eklenebilecek ekstra donanım, aksesuar ve birçok bireysel çözüm önerilerimiz mevcuttur.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Başarımızın sırrı, sizi gerçekten dinliyor ve sürekli olarak aradığınız deneyimi sağlamak için sınırları zorluyor olmamızda saklı. Hotomobil; müşteriye sunduğu ürün ve hizmetleri meydana getirmek, test etmek ve mükemmelleştirmek için uzun yıllar harcadı.

RONIN MotoKaravan

Belirgin netlikte çizgilerle sportif tasarım.
Fiat professional işbirliği ile, sadece en iyiye sahip olmak isteyenler için tasarlandı

Dış tasarımdan en küçük ayrıntısına kadar güçlü ve kendine ait karakterli bir motokaravan. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun mükemmel bir iç mekan organizasyonu sağlarken, aynı zamanda yüksek sürüş dinamikleri ile gündelik hayatınızda bir binek otomobil ihtiyacınızı karşılar.

  • Donanım & Fiyat Listesi
  • Teknik Özellikler
  • Galeri
Keşfet

GLADIATOR Pick-up Karavan

Maceracı ruh, güçlü çizgiler, doğadan ilham alınarak dizayn edilmiştir.
Her yolculuğunuz heyecan verici bir deneyim olacaktır.

Pick-up aracınızı günlük hayatınızda kullanmaya devam ederken; macera dolu seyahatleriniz için kendi başınıza kolayca monte edebilceğiniz kabin sistemine sahip gladiatör, en zorlu şartlarda otel odası konforunu sağlayacaktır.

  • Donanım & Fiyat Listesi
  • Teknik Özellikler
  • Galeri
Keşfet

TROY Çekme Karavan

Kendine ait karakterli bir çekme karavan
Modern tasarımı ve kompakt boyutları ile Troy tatil anlayışınızı yeniden şekillendirmek için tasarlandı.

Yapacağınız tatilleri daha konforlu hale getirerek günlük rutininizden kaçmanıza, zamanın akışını askıya almanıza ve keyifli molalar yaratmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  • Donanım & Fiyat Listesi
  • Teknik Özellikler
  • Galeri
Keşfet